גביע המדינה: בפעם הראשונה בישראל כרטיס כניסה למשחק הכולל נסיעה בכלים שיתופיים

ההתאחדות וחברת הקורקינטים השיתופיים   WINDיקיימו שיתוף פעולה במסגרתו כל אוהד

שירכוש כרטיס למשחק יקבל 10 דקות נסיעה חינם על הכלים השיתופיים של חברת WIND

משחקי חצי גמר גביע המדינה יצאו לדרך השבוע וההתאחדות לכדורגל בחרה לשתף פעולה עם חברת Wind  כדי לאפשר לאוהדים להגיע למשחקים בדרך נוחה, מהירה ובטוחה. ההתאחדות וחברת הקורקינטים השיתופיים יקיימו שיתוף פעולה ייחודי במסגרתו יינתנו לרוכשי הכרטיסים למשחקי חצאי הגמר קופון בשווי 10 דקות נסיעה כדי להגיע לאצטדיון בלומפילד. נכון להיום על פי הנחיות התו הירוק, מתאפשרת כניסתם של 28,000 אוהדים למשחקי הכדורגל וההתאחדות צופה שכל הכרטיסים ימכרו.

במסגרת שיתוף הפעולה Wind תיתן לרוכשי הכרטיסים קופון ל-10 דק’ רכיבה חינם כדי להגיע או לחזור מהמשחק. כל מה שצריך לעשות הוא להוריד את האפליקציה של ווינד ולהקליד את קוד הקופון שמתקבל. למי שיש כבר את האפליקציה כל שהוא צריך לעשות זה להקליד את קוד הקופון שמתקבל בעת רכישת הכרטיסים.  רוכשי הכרטיסים יקבלו קוד קופון אישי בsms- ערב לפני המשחק

“בשיתוף פעולה עם חברתWind , דאגנו לכם ל 10 דק’ רכיבה חינם בקורקינט כדי שתוכלו להגיע לחצי הגמר במהירות ובבטחה”. חברת  Wind תתגבר את צי הקורקינטים בנקודות שונות בסביבת האצטדיון בימי המשחקים כולל בתחנות הרכבת והאוטובוסים.

יש להדגיש שהשימוש בשירות הינו בהתאם לתנאי השימוש של החברה אך ורק למשתמשים מעל גיל 18 המחזיקים ברישיון נהיגה. בהתאם להוראות העירייה, החניה של הקורקינטים תותר רק בנקודות החניה הייעודיות בסמוך לאצטדיון אותן ניתן יהיה לאתר באפליקציה של Wind.

מטעם ההתאחדות לכדורגל נמסר: “על רקע העומסים הצפויים בכבישי הגישה לאיצטדיון ומאחר ופתרון השאטלים פחות מומלץ בתקופה זו ולאור הרצון שלנו לתת מענה למצוקת הפקקים והחנייה באזור האצטדיון, ההתאחדות לכדורגל מציעה פתרון לפיו האוהדים יגיעו באמצעות קורקינטים השיתופיים. בחרנו ב-Wind משום שמבין החברות המפעילות, היא זו שמציעה קסדות שיתופיות המוצמדות לקורקינטים וטכנולוגיה של זיהוי פנים שמאמתת את גיל הרוכבים ובאופן כללי היא חברה שמה דגש על בטיחות הרוכבים. כך נוכל להציע לאוהדים שלנו דרך בטוחה, קלה ויעילה להגיע למגרש.”

איתי עזרא, מנכ”ל Wind אנו שמחים שההתאחדות ממשיכה לבחור בנו כדי לקדם הגעה נוחה לאצטדיונים ולמשחקים. שיתוף הפעולה שלנו עם  ההתאחדות ממחיש את השימוש החשוב של קורקינטים שיתופיים בו האוהדים עושים שימוש כדי לגמוע את ה-LAST MILE בנוחות ובמהירות. חשבו על אוהד שמגיע מרחוק ומחשב עוד ארבעים דקות פקקים בסביבת האיצטדיון שנחסכים לו בעקבות שימוש בקורקינט שיתופי.

המשחק הראשון, בין הפועל תל אביב לבית”ר תל אביב ייערך שלישי ב-11 למאי והמשחק השני ייערך בין מכבי חיפה למכבי תל אביב ביום רביעי ה-12 למאי.